Aktuality

Aktuality

Rozhovor k výročí 25 let SAPRIL

3.5.2024

V rámci našeho výročí 25 let pro vás budeme zveřejňovat pravidelné krátké rozhovory. A nemůžeme začít u někoho jiného, než je Radek Rouč, spoluzakladatel naší skupiny SAPRIL.

Pokračovat ve čtení ...

Letos oslavíme 25 let

22.4.2024

Letos na podzim oslavíme 25 let. Jsme moc rádi, že s vámi můžeme být už čtvrt století! Je za námi spousta silných příběhů, skvělé práce, přátelství a především vize do budoucnosti pro všechny naše partnery, zaměstnance a podporovatele. Máte se rozhodně v dalších letech na co těšit. Více informací vám prozradíme postupně, dnes startujeme s představením našeho výročního loga k 25 letům naší společnosti.

Díky automatizaci jsme znásobili výrobu

16.4.2024

V březnu jsme zahájili provoz nového plně automatizovaného přednakladače materiálu Prefeeder a to k našemu stroji Jumbo-Slotter v Litvínově. Přivezen k nám byl až z Itálie a jeho odborná instalace proběhla ve spolupráci s naším zahraničním dodavatelem. Touto významnou investicí jsme nejen znásobili kapacitu výroby, ale především jsme odstranili fyzicky náročnou práci našich kolegů při manipulaci s materiálem. Jedná se o další důležitý krok směrem k automatizaci výroby a zvyšování kvality našich výrobků.

Setkání našich ředitelů v Ledči nad Sázavou

9.4.2024

Začátkem dubna proběhlo setkání většiny ředitelů našich závodů v Ledči nad Sázavou, kde sídlí náš závod Sapril Morava. Auditu naší společnosti se zúčasnil Dominik Rouč (ředitel SAPRIL Wood), Karel Hakl (ředitel SAPRIL Morava), Adam Wisinger (CEO), David Kotlík (ředitel závodu nasávané kartonáže), Petr Rouč (ředitel závodu Vtelenská), Milan Šumný (ředitel obchodu) a Pavel Höbelt (prokurista).

Z kabiny kamionu do kanceláře

22.4.2024

Gratulujeme našemu kolegovi Miroslavu Králíčkovi, který posílil náš tým dispečerů. Pevně věříme, že při plánování logistiky v naší firmě SAPRIL Logististics, s.r.o. využije svých dosavadních zkušeností řidiče a bude se mu v nové pozici u nás dařit. Z podobných příběhů máme v naší společnosti velkou radost.

Pomáhat nás baví

26.3.2024

Děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří se zapojili do sbírky pro Útulek Most-Rudolice. Ke sbírce se přidali také naši skvělí obchodní partneři, společnost VAFO PRAHA s.r.o. svým darem velkého množství krmiva pro psy a firma SPOLAK s.r.o., která věnovala útulku navíc finanční dar. Sbírku za všechny naše kolegy předala Veronika Lorenzová, ředitelka marketingu.

Poděkovali jsme našim zaměstnancům

15.12.2023

Sdílíme s vámi vzpomínku na vánoční setkání s našimi zaměstnanci. Nejen o Vánocích našim kolegům děkujeme za skvělou práci. Jsme rádi, že v Saprilu tvoříme skvělý tým. Pevně věříme, že se nám v novém roce 2024 podaří nadále vytvářet prostředí, ve kterém se naši zaměstnanci budou cítit příjemně. Několik fotografií z vánočního večírku jsme sdíleli na našich sociálních sítích