Rozhovor k výročí 25 let SAPRIL

Rozhovor k výročí 25 let SAPRIL

Co byste popřál naší firmě do dalších 25 let?
Hlavně ať je mír a máme klid na práci, vše ostatní dokážeme.Co považujete ve firmě za svůj hlavní úkol?
Za svůj hlavní úkol považuju nastavení dlouhodobých cílů a vize. Jsem moc rád za skvělý tým našich zaměstnanců a vždy jsem komukoliv rád nápomocen. Jako rodinná firma se navíc nejen ke svým zaměstnancům, ale také zákazníkům chováme jinak, chceme naši práci dělat dobře.Jaké by bylo vaše narozeninové přání?
Přál bych si, aby se lidé nevzdávali svých snů a dělali pro jejich dosažení maximum. Po mých pracovních zkušenostech v Německu jsem si přál založit vlastní fabriku v Česku, po 25 letech máme několik závodů a v dalších letech nás čeká další významný rozvoj.Chtěl byste něco vzkázat závěrem?
„Věřím, že dokážeme oslovit mladé lidi a nastupující generaci, která bude mít chuť dělat svojí práci dobře a měnit svět kolem sebe k lepšímu. Ve spojení se zkušenými kolegy jsou to právě oni, kdo představuje budoucnost naší skupiny. Příkladem jsou také moji dva synové, kteří už dnes ve firmě působí a čeká je v dalších 25 letech nelehký úkol navázat na své rodiče a podílet se na budoucnosti naší společnosti.